Корзина
97 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380980464493
+380999219006
Autoparts IF - Авторазборка нового поколения
Корзина
 • Autoparts IF
 • Часто задаваемые вопросы

Часто задаваемые вопросы

 • Чому я не можу повернути запчастину вказавши на НП зворотню доставку коштів!?

  Ми не забираємо свої запчастини назад коли вказана наложка! При поверненні деталі фірма має переконатись в тому що ми назад отримали іменно свою деталь, її ніхто не розбирав чи не змінював конструкцію і т.д. Всі ці дії не можливо провести у відділенні пошти.... Тому процедура повернення коштів відбувається саме таким чином. Час на повернення коштів складає максимум 7 днів, на практиці це ж один або два дні.
 • Чому ви просите завдаток на пересилку запчастини, я вишлю вам гроші а ви мене кинете!???

  У випадках коли ви замовили габаритну чи важку деталь і вартість пересилки не 30-100 грн. Ми просимо передоплату яка складає приблизну вартість відправки у два боки. Робимо ми це для того щоб впевнитись у серйозності ваших намірів забрати посилку з пошти. Гарантією що вас не кинуть може бути наш рейтинг в інтернеті або відгуки інших покупців.

  Вся торгівля основана на взаємовідносинах продавця і покупця, ми займаємося торгівлею щоб бути корисними вам а не приносити клопіт, тому порядність я вам гарантую!)))

 • Запчастина по якихось невідомих причинах не підійшла на мою машину, що робити?

  Без проблем заберемо назад і повернемо кошти, якщо не були порушені гарантійні обов'язки. Нагадуємо що супутні витрати тобто пересилка чи послуги майстра ми ніколи не компенсуємо!
 • Чому ця деталь стільки коштує, від чого залежить вартість?

  В першу чергу вартість кінцева деталі залежить від закупівельної ціни і від ринкової вартості. Всі наші б.у деталі ОРИГІНАЛЬНІ тому не рідко коштують дорожче чим нові. Ви спитаєте, чому?

  Відповідь доволі проста, це оригінал...ми не беремо до уваги ціну нових підробок чи копій. В середньому ціна на вживану запчастину це 50-60% від ціни такої ж нової.

 • Що робити якщо замовлена запчастина виявилась бракованою?

  Дуже рідко трапляються випадки браку серед б.у запчастин, ми постійно працюємо над зменшенням цього ризику...

  Запчастина підлягає заміні або поверненню коштів якщо брак по нашій вині...якщо буде доведено факт браку спричиненого іншими факторами у поверненні можемо відмовити...

 • Як діє гарантія на б.у запчастину?

  Гарантія може бути письмова це гарантійний талон який ви отримуєте в упаковці разом з деталькою або усна. До кожного товару в описі прописаний гарантійний термін.

  Якщо ви дотримались гарантійних обов'язків товар підлягає поверненню в зазначений час! При втраті гарантійного талону товар в будь якому разі не підлягає поверненню!

 • Сколько будет стоить доставка в мой город?

  Стоимость доставки зависит от габаритов и цены запчасти. Ее ви можете узнать у транспортной компании.
 • Запчасть которую я хочу купить подойдет на мою машину?

  Если оригинальный каталожный номер вашей запчасти совпадает с нашей запчастю, да все подойдет на 100%! Во всех других случаях спрашивайте у консультанта...
 • Сколько времени длится доставка?

  В среднем ето 1-2 дня. Все зависет от: времени когда зделан заказ и от вашего местонахождения.

  Больше информации можно узнать у сотрудника почты.

 • Зачем мне нужно платить предоплату на этот товар?

  Габаритный товар и товар с большой стоимостью доставки мы отправляем по частичной предоплате. Предоплата это примерная стоимость доставки в две стороны. Реквизиты и расчет предоплаты проведет менеджер Autoparts IF.
 • Я зделал(а) заказ в нерабочее время, когда я получу ответ по наличию и отправке моей детали?

  Ответы на все вопросы вы получите в первый рабочий день! Ми будем рады обработать заказ как можно быстрее!
 • Мені потрібно запчастину до Опелі, у вас є?

  Ми спробуємо вам допомогти, скажіть модель, рік та об'єм двигуна вашого автомобіля. Це мінімально потрібна інформація про машину, котра зазначена в тех. паспорті...
 • Если я куплю запчасть а она неисправна, что тогда?

  На все запчасти от Autoparts IF действует гарантия на установку. Если случай гарантийный, ми вернем вам денги или предложим замену.